DERMAPEN 4.0

Oryginalne urządzenie

Jest to obecnie jeden ze zdecydowanie najskuteczniejszych zabiegów przeprowadzanych w celu pobudzenia skóry, aby uwolniła pełnię swoich zdolności regeneracyjnych. W Beauty Design oferujemy mezoterapię mikroigłową z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie urządzenia DERMAPEN 4.0, dzięki któremu zastosowane substancje aktywne mogą w jeszcze większym stopniu przeniknąć daleko w głąb skóry, z pożytkiem dla jej kondycji i wyglądu. Jednocześnie technologia ta minimalizuje dyskomfort pacjenta – bardzo duża liczba nakłuć w ciągu krótkiego czasu korzystnie wpływa m.in. na procesy gojenia się mikrourazów powstałych podczas zabiegu, przez co do codziennych czynności można wrócić jeszcze szybciej.

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 – dla kogo?

Zabieg przeprowadza się przede wszystkim w celu zauważalnego odmłodzenia skóry, zwiększenia poziomu jej nawilżenia, a także dla uzyskania efektu estetycznego ujednolicenia kolorytu. Warto pamiętać, że metoda ta jest dość wszechstronna i pozwala uporać się z całym szeregiem problemów skórnych. Jej efektami cieszyć może się więc cieszyć właściwie każdy. Powodami wykonania mezoterapii mikroigłowej za pomocą urządzenia DERMAPEN 4.0 może być przykładowo:

  • zmarszczki,
  • brak blasku skóry twarzy
  • redukcja przebarwień i blizn po operacjach,
  • przywrócenie właściwej elastyczności skóry,
  • eliminacja blizn potrądzikowych oraz płytkich zmarszczek.

Lista wskazań jest jednak dużo szersza i obejmuje również m.in. rozstępy, wiotką skórę i blizny pooparzeniowe.

Alternatywnym urządzeniem dla Dermapne 4.0 jest Radiofrekfencja Mikroigłowa, którą możesz stosować zamiennie z Dermapenem.

  • Image
  • Image

Na czym właściwie polega ten zabieg?

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, aby optymalnie dobrać preparaty odpowiednio do pożądanych efektów. Następnie dokładnie dezynfekujemy skórę, tak aby była wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Później do gry wchodzi DERMAPEN 4.0 – głowicę urządzenia przykładamy do dłoni, twarzy, szyi lub dekoltu, a 16 molibdenowych igieł rozpoczyna nakłuwanie skóry na różną głębokość. Głowicę powoli przesuwamy tak nie pomijając żadnego miejsca. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać równomierny efekt. Mezoterapia mikroigłowa trwa maksymalnie około 90 minut, a w razie potrzeby może przebiegać pod miejscowym znieczuleniem.

Optymalne efekty osiągniemy poddając się serii 3-5 zabiegów przeprowadzanych co około 2 do 6 tygodni.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat efektów mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN 4.0? Skontaktuj się z nami!