INDIBA Deep Beauty

Jędrna skóra bez celullitu

Wskazania do zabiegu INDIBA Deep Beauty:

INDIBA jest bardzo skuteczną metodą stosowaną jeśli zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:

  • działanie antycellulitowe i wyszczuplające,
  • wygładzenie skóry,
  • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu lub po ciąży
  • zmniejszeniu obrzęków,
  • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
  • eliminacja toksyn z organizmu,
  • rozluźnianie napiętych mięśni.

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

INDIBA® Deep Care to technologia, oparta nie tylko na działaniu termicznym, ale przede wszystkimna biostymulacji i regeneracji, unikatowych efektach wynikających z zastosowania subtermii, a więc bez wzrostu temperatury w tkance. INDIBA® Deep Care może być stosowana jako leczenie podstawowe lub jako integralna część zabiegów medycyny estetycznej w celu poprawy wyników i ogólnego zadowolenia pacjenta.

Nasza technologia jest komplementarna zarówno do zabiegów chirurgicznych, jak i niechirurgicznych, a jej zastosowanie w połączeniu z istniejącymi technikami pozwala na wiele kombinacji leczenia z korzyścią dla pacjentów. Technologia jest bezpieczna, wszechstronna, wygodna i intuicyjna w obsłudze.
Zastosowanie INDIBA® Deep Care może skrócić czas rekonwalescencji po zabiegach inwazyjnych, a także poprawić jakość życia pacjenta. Jest to technologia nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna. Klienci po skorzystaniu z zabiegów bardzo często mogą zobaczyć rezultaty już po pierwszej sesji.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Efekty są zauważalne już po 1 zabiegu. Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 6 wizyt, a zaletą procedury jest fakt, iż można ją wykonywać codziennie, oznacza to że finalny efekt osiągamy szybciej. Rezultaty zależne są od indywidualnych uwarunkowań genetycznych a także od stylu życia, diety i stopnia aktywności fizycznej.

Dla utrzymania efektu zaleca się 1 zabieg przypominający do 1-2 miesiące po ukończonej serii.