Stylizacja brwi

BrowBrow, Thuya

Henna brwi z regulacją
35-40 zł
Czas trwania zabiegu - do 30 min.
Henna komplet (brwi i rzęsy) z regulacją
40-45 zł
Czas trwania zabiegu - do 40 min.
Laminacja brwi z regulacją
89 zł
Czas trwania zabiegu do 45 min.
Brow Design - henna pudrowa ze stylizacją brwi
99 zł
Czas trwania zabiegu - do 60 min. Brow Design polega na dokładnym wymierzeniu brwi oraz wyznaczeniu kształtu, idealnie pasującego do rysów twarzy i oka. Jest doskonałą alternatywą dla makijażu permanentnego. Od klasycznej henny różni się przede wszystkim trwałością. Brwi pozostają naturalnie podkreślone aż do 6 tygodni.
Laminacja brwi z henną i regulacją
99 zł
Czas trwania zabiegu - do 60 min.
Laminacja brwi ELLEEPLEX ProFusion z botoxem i geometrią
149 zł
Czas trwania zabiegu do 70 min. Zabieg umożliwia precyzyjne i semipermanentne ułożenie włosków w brwiach oraz nadanie im koloru. W jego trakcie wykonujemy pełną geometrię, która pozwala perfekcyjnie dopasować kształt łuku do proporcji twarzy oraz zniwelować drobne asymetrie. Do laminacji używamy łagodniejszych preparatów o mniej drażniących zapachach ELLEPLEX Profusion.
Lifting i laminacja rzęs + laminacja brwi wraz z koloryzacją
219 zł
Czas trwania zabiegu do 100 min. Lifting rzęs to zabieg podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Idealnie sprawdzi się u osób, których rzęsy rosną w linii prostej. Laminacja to drugi etap zabiegu, który polega na nałożeniu na rzęsy olejku keratynowego. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione, odżywione, a ich koloryt wzmocniony. W trakcie podkręcania farbujemy też rzęsy, dzięki czemu są bardziej widoczne. Zabieg laminacji brwi umożliwia precyzyjne i semipermanentne ułożenie włosków oraz nadanie im koloru.
Lifting i laminacja rzęs + zabieg Brow Design
219 zł
Czas trwania zabiegu do 110 min. Lifting rzęs to zabieg podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Idealnie sprawdzi się u osób, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie. Laminacja to drugi etap zabiegu, który polega na nałożeniu na rzęsy olejku keratynowego. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione, odżywione, a ich koloryt wzmocniony. Brow Design, tzw. henna pudrowa polega na dokładnym wymierzeniu brwi oraz wyznaczeniu kształtu, idealnie pasującego do rysów twarzy i oka. Jest doskonałą alternatywą dla makijażu permanentnego. Od klasycznej henny różni się przede wszystkim trwałością. Brwi pozostają naturalnie podkreślone aż do 6 tygodni.
Lifting i laminacja rzęs z koloryzacją + laminacja brwi Elleeplex z botoxem, geometrią i koloryzacją
249 zł
Czas trwania zabiegu do 100 min. Lifting rzęs to zabieg podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Idealnie sprawdzi się u osób, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie. Laminacja to drugi etap zabiegu, który polega na nałożeniu na rzęsy olejku keratynowego. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione, odżywione, a ich koloryt wzmocniony. Zabieg laminacji brwi umożliwia precyzyjne i semipermanentne ułożenie włosków oraz nadanie im koloru. W jego trakcie wykonujemy pełną geometrię, która pozwala perfekcyjnie dopasować kształt łuku do proporcji twarzy oraz zniwelować drobne asymetrie. Do laminacji używamy łagodniejszych preparatów o mniej drażniących zapachach ELLEPLEX Profusion. Na zakończenie otrzymasz od nas produkt do domowej pielęgnacji brwi GRATIS!

Czytaj nasze wpisy o stylizacji brwi

Laminacja brwi w Beauty Design

Laminacja brwi w Beauty Design Katowice. Gęste brwi to silny trend w kosmetyce już od kilku lat. Laminacja brwi obecnie podbija serca klientów w Polsce i poza jej granicami. Ujarzmione,

Share
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image