Makijaż permanentny

Natalia Halbina - Long Time Liner® & Swiss Colour® Specialist

Marzą Ci się idealnie umalowane wargi oraz okolice oczu? Makijaż permanentny, czyli cieniowanie ust i brwi, który wykonujemy w Katowicach, rozwiąże ten problem! Zanim zaczniemy całą procedurę, skonsultujemy z Tobą cały zabieg oraz efekt, jaki chcesz uzyskać. Chcemy, abyś miała pewność, że dobrze dopasujemy kolor i kształt i uwydatnimy piękno Twojej urody.

Wykonanie makijażu permanentnego trwa średnio ok. 2 godzin i polega na wprowadzeniu w usta pigmentów. Obrysowujemy ich kontur oraz koloryzujemy wargi. Podobnie wygląda zabieg z brwiami. Jeśli do tej pory byłaś niezadowolona z ich wyglądu: kształtu czy koloru, masz szansę to zmienić!

Dlaczego warto zdecydować się na mało inwazyjne skorygowanie tych partii twarzy? Dzięki cieniowaniu tracisz mniej czasu na codzienny make-up, a z racji tego, że jest stały, praktycznie w każdej chwili jesteś gotowa do wyjścia. Jego efekty utrzymują się od kilku miesięcy aż do 5 lat (w międzyczasie uzupełnia się tylko barwnik). Podkreśl swoją urodę. Ciesz się efektem gotowego make-upu przez długi czas!

  • makaż permanentny brwi katowice
  • Image