Masaż

Odpowiedni masaż sprawi, że poczujemy się zrelaksowani i odprężeni. Nasz organizm gromadzi w sobie napięcia, które można zniwelować dzięki prawidłowo wykonanej usłudze. Pozytywnie wpływa to na zdrowie całego organizmu i kondycję psychiczną. W zależności od pożądanych efektów w naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje masażu- relaksacyjny oraz antycellulitowy.

Masaż relaksacyjny to metoda rozluźnienia i odprężenie ciała przy pomocy dłoni masażysty. Stosowane techniki przy masażu relaksacyjnym to: głaskanie, rozcieranie ewentualnie ugniatanie. Wszystkie ruchy są niezwykle płynne i zsynchronizowane. Masaż wykonywany jest na rozgrzanej oliwce co daje przyjemny poślizg.

Masaż antycellulitowy wykonywany jest bańką chińską. Polega na wykorzystaniu podciśnienia- poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, które są główną przyczyną niechcianego cellulitu. Efektem jest również ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki.

Przeczytaj nasze wpisy o masażu

Jak działa fizjoterapia estetyczna?

Czym jest fizjoterapia estetyczna? Fizjoterapia estetyczna to stosunkowo młoda dziedzina fizjoterapii, która bazuje na nieinwazyjnych metodach zachowania młodego wyglądu twarzy i ciała Wspólny mianownik kosmetologii i fizjoterapii to właśnie fizjoterapia

Share