Pakiety na modelowanie ciała

Jędrna skóra bez celullitu, blizn i rozstępów

Pozbądź się celullitu, rozstępów i blizn

Przygotowaliśmy autorskie terapie oparte o najnowszą Endermologię Allilance LPG i rozbudowane o zabiegi eliminujące problem, z którym chcesz walczyć. Wykorzystujemy w nich np.: Bandaże AROSHA oraz Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa.
Całość zwieńczona jest masażem, który pomoże Ci się zrelaksować.
Najważniejsze wskazania dla Endermologii Alliance:
  • Cellulit – wygładza oraz rozluźnia zwłóknienia skóry
  • Wiotka skóra – ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
  • Nadwaga – uaktywnienie lipolizy, redukcja miejscowo zlokalizowanej opornej tkanki tłuszczowej
  • Obrzęki – pobudza krążenie krwi i limfy redukując zastoje

Na czym polega różnica między tradycyjną Endermologie a nowym urządzeniem Alliance? 

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie Alliance.

Nowe urządzenie Endermologie Alliance to szybsze efekty – widoczne już po trzech zabiegach oraz zupełnie nowa głowica integrująca działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające w jednym „przejściu”. Nowa głowica urządzenia jest też bardziej autonomiczna i wspiera kosmetologa w perfekcyjnym ustawieniu parametrów i nacisku na skórę.

endermologia katowice
endermologia katowice
endermologia na brzuch po ciazy

Określ swój cel – chcesz pozbyć się cellulitu i blizn, wymodelować sylwetkę w harmonijny sposób lub ujędrnić brzuch po ciąży, a może pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała? Jeśli dręczy Cię myśl o wyjściu w stroju kąpielowym na plażę lub basenie oraz masz obiekcje przed założeniem krótkiej spódniczki z powodu nóg, które nie odpowiadają Twoim oczekiwaniam powinnaś sprawdzić Endermologię, która delikatnie i nieinwazyjnie zmieni wybrane obszary ciała – skorzystaj z serii zabiegów endermologii.

Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, ale przede wszystkim zwalczaniu cellulitu jest bardzo wysoka. Poza tym zabieg jest bardzo precyzyjny –  endermologia działa dokładnie w miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy – zatem zabiegami można oddziaływać na bardzo konkretne problemy.

A zatem, jeśli myślisz o terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyśl o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance dostępnym w Beauty Design.

EFEKT ZABIEGU

Badanie endermologie® Dermscan z 2016 roku wykazało, że kobiety straciły do 3,4 cm obwodu w talii. 67% kobiet zaobserwowało efekty wygładzenia skórki pomarańczowej. 71% kobiet zauważyło zwiększenie jędrności skóry. Wyniki po 12 sesjach wykazały, że kobiety straciły aż do 5,2 cm w talii. 99% kobiet zauważyło efekt wygładzenia skórki pomarańczowej, a 82% kobiet odnotowało ujędrnienie skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Efekty są zauważalne już po 3 zabiegach. Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10–15 zabiegów z częstotliwością 2–3 sesje tygodniowo, podczas pierwszych tygodni, w dalszym etapie 1–2 zabiegi tygodniowo. Rezultaty zależne są od indywidualnych uwarunkowań genetycznych a także od stylu życia, diety i stopnia aktywności fizycznej.

Bardzo istotnym, choć niekluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii odczuwa się wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

endermologia katowice
PROGRAM CELLULIT STOP
2 190 zł
8 x Endermologia 40 min 4 x AROSHA ADIPOCELL + MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA Strój do endermologii - GRATIS.
endermologia katowice
PROGRAM JĘDRNE CIAŁO
2 490 zł
8 x Endermologia 40 min 2 x AROSHA FIRMING 1 x RF MIKROIGŁOWA NA WYBRANĄ PARTIĘ CIAŁA + MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA Strój do endermologii - GRATIS.
endermologia na brzuch po ciazy
PROGRAM BRZUCH PO CIĄŻY
2 190 zł
6 x Endermologia 30 min 2 x AROSHA LIPOFIT 2 x RF MIKROIGŁOWY BRZUCHA + MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA Strój do endermologii - GRATIS.
endermologia katowice
5 x Endermologia LPG Alliance
1 100 zł
Czas trwania pojedynczego zabiegu - 40 min. Strój do endermologii - 80 zł
Pricing list
10 x Endermologia LPG Alliance
1 990 zł
Czas trwania pojedynczego zabiegu - 40 min. Strój do endermologii - GRATIS