Beauty Design – poznajmy się

Piękno w centrum Katowic

Pracujemy w urokliwie, odnowionej XIX-wiecznej kamienicy w sercu Katowic. Poza chwilą relaksu podczas zabiegu w klimatyzowanych gabinetach, znajdziesz u nas piękny widok na centrum miasta, przy filiżance pysznej kawy i dźwięku subtelnej muzyki.

Nowy rok- nowe umiejętności-7

Natalia Halbina

Kosmetolog, Trener stylizacji rzęs PROLASH® i brwi BROWBROW®, Linergistka PMU

Mgr Kosmetolog oraz Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Finalistka Mistrzostw Świata w zakresie stylizacji rzęs metodą objętościową (Paryż 2019, Paryż 2020) oraz Wicemistrzyni Polski w zakresie wizażu. Ukończyła programy szkoleniowe niemieckiej marki LongTimeLiner oraz szwajcarskiej marki SwissColor w zakresie makijażu permanentnego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stylizacji rzęs, makijażu permanentnego i wizażu. Wykonała tysiące aplikacji rzęs i setki zabiegów makijażu trwałego, dzięki czemu posiada grono stałych klientów. Pracowała przy wielu sesjach fotograficznych. Posiada doświadczenie jako szkoleniowiec profesjonalnej marki kosmeceutyków.

Wykonując zabiegi i prowadząc szkolenia kładzie nacisk na bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniej praktyce oraz gruntownej wiedzy jest w stanie  zaproponować bezpieczne i efektowne rozwiązania. W zakresie medycyny estetycznej współpracuje z lekarzami specjalistami.

Jako certyfikowany Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu wdraża autorski program szkoleniowy w zakresie stylizacji rzęs i brwi. Jako Główny Trener marki PROLASH® prowadzi rónież warsztaty dla Trenerów stylizacji rzęs (Train the Trainers).

Jako twórczyni Beauty Design buduje zgrany zespół profesjonalistów w zakresie urody. Z dużą starannością dba o estetetykę miejsca oraz przyjazną i dyskretną atmosferą, która sprzyja relaksowi podczas zabiegów.

Nowy rok- nowe umiejętności-10

Agnieszka Wieczorek

Kosmetolog, Stylistka Rzęs i Brwi

Kosmetolog, absolwentka SWSM w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła szkolenia w zakresie stylizacji rzęs i brwi oraz kosmetyki pielęgnacyjnej, a nabytą wiedzę przekłada na piękne prace i zabiegi pielęgnacyjne w Beauty Design.

Dba o pozytywną atmosferę salonu oraz pielęgnuje kwiaty, za co nasi goście nas doceniają. Kieruje się wysokimi standardami obsługi i pozytywnym nastawieniem dzięki czemu wprowadza dużo uśmiechu w naszym salonie. Podobnie jak pozostali dba o przyjazną i wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Agnieszka wykonuje pełną gamę zabiegów poza przedłużaniem rzęs tj.: Brow Design, henna pudrowa wraz z geometrią, laminacja brwi, lifting i laminacja rzęs. Wykonuje również zabiegi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała w tym AROSHA, oczyszczanie wodorowe, zabiegi DERMAQUEST.

Nowy rok- nowe umiejętności-13

Martyna Parysz

Styliska rzęs i brwi

Technik usług kosmetycznych, stylistka rzęs PROLASH® oraz brwi BROWBROW®. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie stylizacji rzęs i brwi, w tym pod okiem Natalii. Wykonuje piękne i staranne stylizacje.

Razem z zespołem dba o pozytywną atmosferę salonu. Utrzymuje wysokie standardy obsługi i pozytywną atmosferę w salonie. Jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, która emanuje spokojem i uporządkowaniem. Dba o serdeczną i sprzyjającą relaksowi atmosferę.

Specjalizuje się w zabiegach upiększających oprawę oka tj.: przedłużaniu rzęs, hennie pudrowej wraz z geometrią, Brow Design, liftingu i laminacji rzęs i laminacji brwi.

Nowy rok- nowe umiejętności-15

Monika Szymann

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii. Technik Usług Kosmetycznych. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Posiada czynne prawo wykonywania zawodu Fizjoterapeuty.

Doświadczenie zdobywała pracując w dużym ośrodku rehabilitacyjnym. Ukończyła wiele kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje, m.in. trenera medycznego, trenera personalnego, diagnostyki odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa, fizjoterapii dla kobiet w ciąży. W pracy kieruje się profesjonalizmem i kładzie nacisk na holistyczne podejście do zdrowia Pacjentów.

W Beauty Design możecie skorzystać u Moniki z zabiegów z zakresu fizjoterapii, modelowania sylwetki, kinesiotapingu, a także masaży ciała. Z chęcią pokaże Ci jakie ćwiczenia domowe możesz wdrożyć, aby przynieść ulg swojemu kręgosłupowi.

oliwia

Oliwia Kurbiel

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej i modelowania ciała.  Uśmiechnięta i radosna, dba o pozytywną atmosferę w salonie i małe aspekty, które gołym okiem nie są widzialne, ale w całości tworzą bardzo ciepłe i profesjonalne miejsce.

Kieruje się pozytywnym nastawieniem oraz wysokimi standardami wykonywanych usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych zarówno ciała jak i twarzy. Wykonuje także zabiegi aparaturowe Endermologii, Endermoliftu , GeneO, oczyszczania wodorowego oraz depilacji laserowej.

Nowy rok- nowe umiejętności-16

Agata Pawlik

Stylistka rzęs i brwi

Technik usług kosmetycznych,a także stylistka rzęs PROLASH oraz brwi BROWBROW. Specjalistka od depilacji laserowej. Ukończyła wiele szkoleń kosmetycznych również w zakresie stylizacji rzęs i brwi. Nabytą wiedzę przekłada na piękne prace w Beauty Design. Swoją obecnością wprowadza przyjemną i ciepłą atmosferę w salonie.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży beauty wyniesione z pracy w prestiżowych gabinetach urody w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, aparaturowej, stylizacji rzęs i makijażu permanentnego oraz współpracy z selektywnymi markami kosmetyków.

W salonie specjalizuje się w stylizacji rzęs oraz brwi oraz zabiegach makijażu permanentnego. Wykonując zabiegi kładzie nacisk na bezpieczeństwo, a dzięki bogatemu doświadczeniu praktycznemu oraz gruntownej wiedzy jest w stanie zaproponować bezpieczne i efektowne rozwiązania.

Nowy rok- nowe umiejętności-22

Angelika Kołodziej

Manager Salonu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, ze specjalizacją z Public Relations. Ukończyła szkolenia w zakresie zarządzania zespołem, marketingu i social mediów. Angelika prowadzi nasze kanały na social mediach- Instagram i Facebook. Odpowiada za koordynację wizyt oraz obsługę sklepu internetowego i organizację szkoleń akademii PROLASH.

Dba o pozytywną atmosferę w salonie i małe aspekty, które gołym okiem nie są widzialne, ale w całości tworzą bardzo ciepłe i profesjonalne miejsce.

Nowy rok- nowe umiejętności-17

Anna Micińska

Lekarz, Ekspert medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 6 lat, a wiedzę rozwija na międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.

Pracuje wyłącznie na bezpiecznych i renomowanych preparatach Restylane i Teoxane.

Wierzy, że zadbana i zdrowa skóra jest naszym największym atutem i w swojej praktyce zawsze doradza pacjentkom zabiegi tak, aby wydobyć piękno i naturalność z ich twarzy. Jest otwarta na pytania z zakresu pielęgnaji oraz holistycznego podejścia do utrzymania zadbanej skóry.

Nowy rok- nowe umiejętności-20

Joanna Widlarz

Wizażysta

Pasjonatka makijażu w każdej formie. Wykonuje makijaże dopasowane do okazji, indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Specjalizuje się w makijażach długotrwałych do wymagających cer, oraz podkreśleniem atutów każdej kobiety. Nie bojąca się wyzwań, oraz nowych technik. Pracuje na markach selektywnych takich jak Mac, Too Faced, Laura Mercier, Anastasia Beverly Hills i wiele innych.

Na bieżąco z nowościami oraz najnowszymi technikami w branży. Posiadająca kompleksową wiedzę na temat pielęgnacji, dzięki ukończeniu kierunku technik usług kosmetycznych. Potrafi perfekcyjnie nawilżyć i przygotować skórę twarzy przed przyjęciem kosmetyków do makijażu. Dba o wygodę i komfort klienta podczas zabiegów.

Oprócz makijażu pasjonuje się stylizacją i kinem. W wolnej chwili prowadzi z dużym powodzeniem profil na instagramie o tematyce beauty & lifestyle.

  • makijaż pernamentny katowice
  • szkolenia przedłużania rzęs katowice
  • szkolenia przedluzania rzes katowice
  • przedluzanie rzes katowice
  • makijaż ślubny katowice
  • objętościowe przedłużanie rzęs katowice
  • lifting rzęs
  • profesjonalne peelingi chemiczne katowice
  • zabiegi na cerę trądzikową katowice
  • stylizacja brwi katowice
Beauty Design by Natalia Halbina
ul. Mickiewicza 10/38, Katowice

Recepcja czynna pon-pt 9:00-17:00

Zabiegi wykonujemy w godzinach:

Pon-Pt 10.00-18.00

Sobota 10.00-14.00

Rezerwacja:

tel. 796 603 370 lub online >

100m od rynku, 500m od Dworca PKP, Galerii Katowickiej i Galerii Supersam.

Przed lokalem dostępny jest parking miejski.