Beauty Design – poznajmy się

 

Piękno w centrum Katowic

Pracujemy w urokliwie, odnowionej XIX-wiecznej kamienicy w sercu Katowic. Poza chwilą relaksu podczas zabiegu w klimatyzowanych gabinetach, znajdziesz u nas piękny widok na centrum miasta, przy filiżance pysznej kawy i dźwięku subtelnej muzyki.

Natalia_Insta-removebg-preview (1)

Natalia Halbina

Kosmetolog, Trener stylizacji rzęs PROLASH® i brwi BROWBROW®, Linergistka PMU

Mgr Kosmetolog oraz Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Finalistka Mistrzostw Świata w zakresie stylizacji rzęs metodą objętościową (Paryż 2019, Paryż 2020) oraz Wicemistrzyni Polski w zakresie wizażu. Ukończyła programy szkoleniowe niemieckiej marki LongTimeLiner oraz szwajcarskiej marki SwissColor w zakresie makijażu permanentnego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stylizacji rzęs, makijażu permanentnego i wizażu. Wykonała tysiące aplikacji rzęs i setki zabiegów makijażu trwałego, dzięki czemu posiada grono stałych klientów. Pracowała przy wielu sesjach fotograficznych. Posiada doświadczenie jako szkoleniowiec profesjonalnej marki kosmeceutyków.

Wykonując zabiegi i prowadząc szkolenia kładzie nacisk na bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniej praktyce oraz gruntownej wiedzy jest w stanie  zaproponować bezpieczne i efektowne rozwiązania. W zakresie medycyny estetycznej współpracuje z lekarzami specjalistami.

Jako certyfikowany Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu wdraża autorski program szkoleniowy w zakresie stylizacji rzęs i brwi. Jako Główny Trener marki PROLASH® prowadzi rónież warsztaty dla Trenerów stylizacji rzęs (Train the Trainers).

Jako twórczyni Beauty Design buduje zgrany zespół profesjonalistów w zakresie urody. Z dużą starannością dba o estetetykę miejsca oraz przyjazną i dyskretną atmosferą, która sprzyja relaksowi podczas zabiegów.

Agnieszka-removebg-preview-2

Agnieszka Wieczorek

Kosmetolog, Stylistka Rzęs i Brwi

Kosmetolog, absolwentka SWSM w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła szkolenia w zakresie stylizacji rzęs i brwi oraz kosmetyki pielęgnacyjnej, a nabytą wiedzę przekłada na piękne prace i zabiegi pielęgnacyjne w Beauty Design.

Dba o pozytywną atmosferę salonu oraz pielęgnuje kwiaty, za co nasi goście nas doceniają. Kieruje się wysokimi standardami obsługi i pozytywnym nastawieniem dzięki czemu wprowadza dużo uśmiechu w naszym salonie. Podobnie jak pozostali dba o przyjazną i wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Agnieszka wykonuje pełną gamę zabiegów poza przedłużaniem rzęs tj.: Brow Design, henna pudrowa wraz z geometrią, laminacja brwi, lifting i laminacja rzęs. Wykonuje również zabiegi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała w tym AROSHA, oczyszczanie wodorowe, zabiegi DERMAQUEST.

Martyna Parysz

Styliska rzęs i brwi

Technik usług kosmetycznych, stylistka rzęs PROLASH® oraz brwi BROWBROW®. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie stylizacji rzęs i brwi, w tym pod okiem Natalii. Wykonuje piękne i staranne stylizacje.

Razem z zespołem dba o pozytywną atmosferę salonu. Utrzymuje wysokie standardy obsługi i pozytywną atmosferę w salonie. Jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, która emanuje spokojem i uporządkowaniem. Dba o serdeczną i sprzyjającą relaksowi atmosferę.

Specjalizuje się w zabiegach upiększających oprawę oka tj.: przedłużaniu rzęs, hennie pudrowej wraz z geometrią, Brow Design, liftingu i laminacji rzęs i laminacji brwi.

stylizacja rzes oraz brwi katowice sylwia skrzypczyk

Sylwia Skrzypczyk

Kosmetolog

Mgr Kosmetolog oraz Technik Usług Kosmetycznych. Absolwentka GWSH na wydziale Medycznym w Katowicach.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej wyniesione z pracy w salonach urody oraz dużą wiedzę dzięki ukończeniu studiów na kierunku biologia i kosmetologia.  W kontakcie z gośćmi gabinetu Beauty Design kieruje się wysokimi standardami obsługi oraz doborem najlepszego i bezpiecznego rozwiązania.

Specjalizuje się w terapeutycznych zabiegach kosmetycznych oraz zabiegach upiększających w zakresie stylizacji rzęs oraz brow design. Wykonując zabiegi kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, a podczas zabiegów relaksacyjnych na wyciszenie i spokojną atmosferę.

W terapeutycznych zabiegach wykorzystuje profesjonalne marki kosmeceutyków – hiszpańską SKEYNDOR oraz amerykańską DERMAQUEST.

Jest kluczowym członkiem zespołu tworzącego Beauty Design i podobnie, jak pozostali dba o przyjazną i wyjątkową atmosferę tego miejsca.

masaż katowice

Oliwia Kurbiel

Masażysta / Kosmetolog

Studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej. Specjalizuje się w masażu klasycznym oraz relaksacyjnym całego ciała, czego nauczyła się podczas pracy w renomowanych SPA w Grecji. Uśmiechnięta i radosna, dba o pozytywną atmosferę w salonie i małe aspekty, które gołym okiem nie są widzialne, ale w całości tworzą bardzo ciepłe i profesjonalne miejsce.

Kieruje się pozytywnym nastawieniem oraz wysokimi standardami wykonywanych usług. Specjalizuje się w masażach, zabiegach pielęgnacyjnych zarówno ciała jak i twarzy. Wykonuje także zabiegi aparaturowe Endermologii, Endermoliftu , GeneO oraz oczyszczania wodorowego.

Anna Micińska

Lekarz, Ekspert medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 6 lat, a wiedzę rozwija na międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.

Pracuje wyłącznie na bezpiecznych i renomowanych preparatach Restylane i Teoxane.

Wierzy, że zadbana i zdrowa skóra jest naszym największym atutem i w swojej praktyce zawsze doradza pacjentkom zabiegi tak, aby wydobyć piękno i naturalność z ich twarzy. Jest otwarta na pytania z zakresu pielęgnaji oraz holistycznego podejścia do utrzymania zadbanej skóry.

image1-400x550-removebg-preview

Joanna Widlarz

Wizażysta

Pasjonatka makijażu w każdej formie. Wykonuje makijaże dopasowane do okazji, indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Specjalizuje się w makijażach długotrwałych do wymagających cer, oraz podkreśleniem atutów każdej kobiety. Nie bojąca się wyzwań, oraz nowych technik. Pracuje na markach selektywnych takich jak Mac, Too Faced, Laura Mercier, Anastasia Beverly Hills i wiele innych.

Na bieżąco z nowościami oraz najnowszymi technikami w branży. Posiadająca kompleksową wiedzę na temat pielęgnacji, dzięki ukończeniu kierunku technik usług kosmetycznych. Potrafi perfekcyjnie nawilżyć i przygotować skórę twarzy przed przyjęciem kosmetyków do makijażu. Dba o wygodę i komfort klienta podczas zabiegów.

Oprócz makijażu pasjonuje się stylizacją i kinem. W wolnej chwili prowadzi z dużym powodzeniem profil na instagramie o tematyce beauty & lifestyle.

  • makijaż pernamentny katowice
  • szkolenia przedłużania rzęs katowice
  • szkolenia przedluzania rzes katowice
  • przedluzanie rzes katowice
  • makijaż ślubny katowice
  • objętościowe przedłużanie rzęs katowice
  • lifting rzęs
  • profesjonalne peelingi chemiczne katowice
  • zabiegi na cerę trądzikową katowice
  • stylizacja brwi katowice
Beauty Design by Natalia Halbina
ul. Mickiewicza 10/306 (3p.), Katowice

Pon-Pt 10.00-18.00

Sobota 10.00-14.00

Rezerwacja:

tel. 796 603 370 lub online >

100m od rynku, 500m od Dworca PKP, Galerii Katowickiej i Galerii Supersam.

Przed lokalem dostępny jest parking miejski.