Oczyszczanie wodorowe

Jedną z propozycji zabiegów w Katowicach, jakie oferujemy w naszym gabinecie kosmetycznym, jest oczyszczanie wodorowe twarzy i pleców. Polega ono na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Z racji tego, że jest to najlżejszy z pierwiastków w przyrodzie, może skutecznie przenikać do głębszych warstw naskórka. W ten sposób neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia się skóry.

Dzięki oczyszczaniu wodorowemu można zniwelować przebarwienia cery, poprawić jej napięcie i spłycić drobne zmarszczki. Ten bezbolesny zabieg wpływa korzystnie również na trądzik różowaty, łagodząc stany zapalne skóry, gdy jest ona zmęczona i odwodniona. Z powodzeniem stosuje się go u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczynkową oraz skłonną do nadmiernego wydzielania sebum.
Twarz i plecy to miejsca, na których często pojawiają się zaskórniki i inne zanieczyszczenia porów, a terapia z wodorem pomaga je usuwać.

Spraw, by Twoja skóra była znowu promienna, głęboko oczyszczona oraz nawilżona!

Przeczytaj nasz wpisy o oczyszczaniu wodorowym

Oczyszczanie wodorowe w Beauty Design Katowice

      Czym jest oczyszczanie wodorowe? Oczyszczanie wodorowe to zabieg składający się z wielostopniowej procedury pielęgnacji skóry. Ma on na celu odmłodzenie twarzy poprzez wykorzystanie pierwiastka wodoru. Wodór to pierwiastek, który dzięki

Share