W 2020 roku dzięki Wam wydarzyło się coś dobrego!

wspólnie z Wami przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę, która przyniosła wiele radości obdarowanym!

Prosta historia…

Pewnego dnia pojawił się w naszych głowach pomysł żeby w grudniu, czyli miesiącu prezentów i cudów kogoś wesprzeć…

Rok 2020r. nie dla wszystkich był łaskawy… (dla kogo był?) i czasem koleje losu sprawiają, że nie jest łatwo, a pomoc od innych dodaje otuchy obdarowanym i daje im iskrę optymizmu.

Od pomysłu przeszliśmy do działania (tak jak lubimy). Wybraliśmy rodzinę i zaprosiliśmy Was do wspólnego pomagania – bo razem można więcej.

Nie widzieliśmy jak zareagujecie na tą akcję, ale wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze marzenia. 🙂

Akcje była też doskonałym tematem do rozmów podczas zabiegów, co dla każdego było bardzo budujące.

Od każdej waszej wizyty odkładaliśmy środki przeznaczone na skompletowanie prezentów, a w między czasie przychodziliście do nas z różnymi wspaniałymi podarunkami dla rodziny – takie chwil naprawdę dodają wiary w ludzi. 🙂

W ostatnich dniach akcji wybraliśmy się wspólnie z zespołem Beauty Design na zakupy i skompletowanie niezbędnych prezentów, a później był cudowny czas pakowania. 🙂

Finalnie wszystkie prezenty spakowaliśmy do samochodu i zawieźliśmy do centrum Szlachetnej Paczki w Częstochowie, skąd finalnie trafiła do obdarowanej rodziny. Niestety z powodu epidemii COVID-19 nie mogliśmy przekazać prezentów osobiście.

Wiemy na pewno, że prezenty dotarły i sprawiły dużo radości, ponieważ jednym z prezentów był bon dla Pani Barbary do naszego salonu, dzięki czemu udało nam się poznać Panią Barbarę i jej historię osobiście. 🙂

Dziękujemy Wam drodzy klienci i dziękuję zespołowo Beauty Design za udział w akcji! Mamy nadzieję, że w 2021 znów uda nam się wspólnie zrobić coś dobrego. 🙂

Łącznie dzięki waszym wizytom i zakupionym bonom zebraliśmy 1 380 zł.

1. Wasze wizyty

Od każdej wizyty w dniach 23.11-10.12 przeznaczyliśmy 10 zł na paczkę, dla wybranej Rodziny.

2. Bony Upominkowe

10% od wartości zakupionych bonów w dniach akcji przekazaliśmy na paczkę. Kupując bon upominkowy robiliście podwójny prezent.

Od każdej wizyty w Beuaty Design przekazaliśmy 10zł na skompletowanie paczki z prezentami i najpotrzebniejszymi rzeczami – wspieraliście nas również extra prezentami!

Akcja trwała w dniach 23.11-10.12.2020

Historia Rodziny

Pani Barbara (37 l.) wraz z mężem Janem (46 l.) wychowują dwójkę wspaniałych chłopców: Krystiana (14 l.) oraz Piotra (12 l.). Mieszkają skromnie w nieocieplonym domku jednorodzinnym. Starszy z synów choruje na tarczycę oraz młodzieńczą padaczkę, przez co musi przyjmować cały czas leki, które stają się coraz droższe. Małżeństwo stara się zapewnić dzieciom, wszystko czego potrzebują. Rodzina utrzymuje się ze skromnych pensji obojga rodziców oraz świadczeń na chłopców w kwocie 4190 zł. Po odliczeniu niezbędnych kosztów utrzymania oraz zakupu leków dla Krystiana, pozostaje im 556 zł na osobę.

Piękno Rodziny

Rodzina dzielnie zmaga się z sytuacją, stawiając na samodzielność oraz sumienność. Dzieci małżeństwa mimo trudnej sytuacji świetnie sobie radzą z nauką oraz obowiązkami jakie pokładają w nich rodzice. Chłopcy uczęszczali przed pandemią na zajęcia do klubu sportowego, w którym grali w piłkę nożną. Pan Jan lubi czasem majsterkować w przydomowym garażu, a kobieta czyta książki oraz gra z dziećmi w gry planszowe.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny 

1. Żywność

Zakup żywności odciąży skromny budżet rodziny i pomoże zorganizować wspaniałe święta.

2. Środki czystości

Zakup środków czystości pomoże utrzymać dom w czystości oraz odciąży budżet rodziny.

3. Obuwie

Zakup obuwia wspomoże rodzinę w nadchodzącym sezonie zimowym.

Link do strony Szlachetnej Paczki

Dobro ma tą właściwość, że gdy się je dzielisz to ono się mnoży…

dołącz z nami do akcji w 2021 roku

Beauty Design by Natalia Halbina
ul. Mickiewicza 10/306 (3p.), Katowice

Pon-Pt 10.00-18.00

Sobota 10.00-14.00

Rezerwacja telefoniczna: 796 603 370

50m od rynku, 500m od Dworca PKP, Galerii Katowickiej/Galerii Supersam.

Przed lokalem dostępny jest parking miejski.

Copyright Beauty Design by Natalia Halbina © 2020