Kosmetyka – twarz

Połącz oczyszczanie oraz odmładzanie skóry z relaksem! Skorzystaj z kosmetyki twarzy i poznaj nasze zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w gabinecie w Katowicach! Borykasz się z cerą naczynkową? Dermaquest – Mango peel to terapia, dzięki której przywrócimy jej świeży wygląd. Miejski smog mocno zanieczyszcza cerę. Możesz ją jednak ochronić, umawiając się na zabieg Power Oxygen – Skeyndor o działaniu dotleniającym, detoksykującym i antyoksydacyjnym.

Masz skórę mieszaną lub przetłuszczającą się, która niejednokrotnie bywa obsypana krostkami lub grudkami? Polecamy zabieg dyniowy z oczyszczaniem!

Jeśli interesuje Cię profesjonalna kosmetyka twarzy, skorzystaj z naszych usług pielęgnacyjnych. Dopasujemy je do problemów Twojej cery i zadbamy o nią we właściwy sposób. Zaaplikujemy specjalne preparaty działające m.in. odżywczo, nawilżająco i odmładzająco, dzięki czemu zapewnisz jej promienny wygląd. Umów się na wizytę do naszego gabinetu kosmetycznego w Katowicach np. na Dermaquest – Mango peel, Power Oxygen – Skeyndor lub terapię dyniową!

  • Image
  • Image