Zabiegi pielęgnacyjne

Sylwia Skrzypczyk - Kosmetolog, Stylistka rzęs i brwi

Połącz oczyszczanie oraz odmładzanie skóry z relaksem! Skorzystaj z kosmetyki twarzy i poznaj nasze zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w gabinecie w Katowicach! Borykasz się z cerą naczynkową? Dermaquest – Mango peel to terapia, dzięki której przywrócimy jej świeży wygląd. Miejski smog mocno zanieczyszcza cerę. Możesz ją jednak ochronić, umawiając się na zabieg Power Oxygen – Skeyndor o działaniu dotleniającym, detoksykującym i antyoksydacyjnym.

Masz skórę mieszaną lub przetłuszczającą się, która niejednokrotnie bywa obsypana krostkami lub grudkami? Polecamy zabieg dyniowy z oczyszczaniem!

Jeśli interesuje Cię profesjonalna kosmetyka twarzy, skorzystaj z naszych usług pielęgnacyjnych. Dopasujemy je do problemów Twojej cery i zadbamy o nią we właściwy sposób. Zaaplikujemy specjalne preparaty działające m.in. odżywczo, nawilżająco i odmładzająco, dzięki czemu zapewnisz jej promienny wygląd. Umów się na wizytę do naszego gabinetu kosmetycznego w Katowicach np. na Dermaquest – Mango peel, Power Oxygen – Skeyndor lub terapię dyniową!

MangoPeel - DERMAQUEST
240 zł
Czas trwania zabiegu - 65 min. Jest to peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.
Peeling Vitamin C - DERMAQUEST
220 zł
Czas trwania zabiegu - 65 min. Jest to ekskluzywny program terapeutyczny, rekomendowany dla każdego typu skóry, w szczególności naczyniowej skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia. Fundamentem terapeutycznym całego zabiegu jest witamina C.
Terapeutyczny zabieg dyniowy z oczyszczaniem - DERMAQUEST
220 zł
Czas trwania zabiegu - 75 min. Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.
Terapeutyczny zabieg dyniowy - DERMAQUEST
180 zł
Czas trwania zabiegu - 65 min.
Corrective - SKEYNDOR
290 zł
Czas trwania zabiegu - 95 min Jest to zabieg bankietowy, który stanowi znakomitą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki użyciu stymulujących peptydów oraz substancji wypełniających i głęboko nawilżających, twarz zyskuje natychmiastową poprawę konturów, zwiększa się elastyczność skóry, a zmarszczki są wyraźnie spłycone.
Power OXYGEN - SKEYNDOR
250 zł
Czas trwania zabiegu - 95 min. Zabieg dotleniający Anti- Pollution Zabieg ma działania dotleniające, detoksykujące i antyoksydacyjne. Wzmacnia naszą skórę eksponowaną na zanieczyszczenia miejskie i ochrania przed wpływem miejskiego smogu. Power Oxygen to pielęgnacja, która pozwala naszej skórze odzyskać równowagę i dobrze funkcjonować w miejskiej przestrzeni.
  • salon kosmetyczny katowice natalia halbina
  • powiększanie ust przez lekarza katowice
  • Image
  • Image